Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
Gast |
/ #1020 Wat een land....2015-03-20 15:17Man man man, uitgeprocedeerde asielzoekers krijgen dank zij een fout gratis OV. Beleid wordt na de fout toegecorrigeerd. Voor ingezetenen van dit land zijn we niet zo mild. Dit is niet aan de rechter te wijten, maar aan de compleet gestoorde hyper malloten die voor de gemeentes werken en dit belachelijke beleid verzinnen. Breda is geen haar beter.
Een gebruikt maar nog geldig parkeerkaartje doorgeven aan iemand anders mag niet. Dat heeft de rechtbank in Arnhem vrijdag bepaald.
Parkeerwachters die dit toch zien gebeuren, mogen een boete uitdelen, zo staat in het vonnis. Een automobiliste uit Nijmegen had de zaak aangespannen. Zij nam een parkeerkaartje over en kreeg daarvoor een boete van 60 euro. Het kaartje in kwestie was nog uren geldig en niet gebonden aan een kenteken. Maar de rechter oordeelde dat zij desondanks het ticket niet had mogen overnemen. De schuldige is niet de vorige eigenaar van het kaartje, maar de vrouw die het bewijs overnam. Zij heeft namelijk geen parkeerbelasting betaald en is daarom in overtreding. Parkeerbelasting moet volgens de rechter voor elk afzonderlijke voertuig worden betaald. OvertredingHet is veel automobilisten een doorn in het oog dat parkeertarieven meestal per vastgestelde tijdseenheid moeten worden betaald. Daardoor blijft er vaak veel ongebruikte parkeertijd over, waarna mensen hun kaartje doorgeven aan een volgende. De vrouw moet alsnog 60 euro betalen: 2 euro parkeerkosten en 58 euro voor de boete. Zij beging haar overtreding in maart 2014. AutoclubAutoclub KNAC vindt de uitspraak "op de grens van een rechterlijke dwaling". Volgens woordvoerder Peter-Eloy Staal zouden parkeerders moeten betalen voor de parkeerplaats en niet per auto. ''Ik respecteer de uitspraak, maar ik vind hem wel heel teleurstellend", stelt hij. "Zo betaal je twee keer voor dezelfde plaats. Als mijn club groter was, zou ik hiertegen in actie komen en aan de bel trekken bij het ministerie van Infrastructuur."
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Respecteer de euthanasiewet
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen azc in dedemsvaart
1181 Gemaakt: 2025-03-06
Geen AZC aan de Rheezerweg/Twenteweg in Hardenberg!
841 Gemaakt: 2025-03-06
Geen boerkini in Kortrijk
737 Gemaakt: 2025-03-04
Open Brief aan het Gentse College van burgemeester en schepenen
1068 Gemaakt: 2025-02-27
Zeg Nee - Geen AZC in de gemeente Hardenberg – Tijd voor een eerlijke verdeling!
613 Gemaakt: 2025-03-07
GEEN 54 WINDMOLENS IN HET BERGHERBOS
541 Gemaakt: 2025-03-09
Duurzame toekomst Acaciastraat
327 Gemaakt: 2025-03-04
AZC Hoogenweg en omstreken NEE
270 Gemaakt: 2025-03-08
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
383 Gemaakt: 2025-02-21
Bidden op school
231 Gemaakt: 2025-03-05
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1108 Gemaakt: 2024-07-07
Kraamzorg moet blijven voortbestaan
664 Gemaakt: 2025-02-25
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15171 Gemaakt: 2025-01-19
Zeg NEE tegen AZC Dedemsvaart
80 Gemaakt: 2025-03-06
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1150 Gemaakt: 2025-02-04
Bezwaarschrift i.v.m. goedkeuring voorlopige vaststelling rooilijnplan dd. Zitting van maandag 17 februari 2025 op de gemeenteraad te Hulshout
68 Gemaakt: 2025-03-05
Stop herstructurering Ronda Gosaplein!! Eerst een totaal verkeersplan voor heel Goes!
244 Gemaakt: 2025-02-23
Hangplek jongeren Haarlem Slachthuisbuurt/ Parkwijk/ Zuiderpolder
50 Gemaakt: 2025-03-05
Pils Is Veel Te Duur
10447 Gemaakt: 2025-01-22
Please, protect our children in Europa against free online porn!
142 Gemaakt: 2023-06-07