Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
gast |
/ #1114 Nee echt - Gossie - (NL ?) asielzoekers/somaliers plegen aanslag en ronselen gaat door2015-04-30 09:40IS-ronselaar bij AZC Tilburg loopt tegen de lamp door gestolen fietsTILBURG - De 30-jarige (buitenlandse) man uit Tilburg die al ruim een maand vastzit omdat hij jonge asielzoekers zou hebben benaderd zich aan te sluiten bij terreurgroep IS, liep tegen de lamp omdat hij rondreed op een gestolen fiets. Dat liet de politie donderdag desgevraagd weten. Vandaag bepaalt de raadkamer in Breda of zijn voorlopige hechtenis wordt verlengd. De politie zocht de man al sinds eind februari. Hij liep meerdere keren een woonopvanglocatie van Kompaan en de Bocht binnen waar minderjarige asielzoekers verblijven. Hij zou jongeren hebben gevraagd of ze geïnteresseerd zijn om voor terreurgroep IS te vechten in Syrië en Irak. Een medewerker van de instelling waarschuwde daarop de politie. Voor zover bekend is de van ronselpraktijken verdachte man de derde persoon uit Tilburg die met radicalisering in verband wordt gebracht. Vorig jaar pakte de Hongaarse politie een 16-jarige Tilburgse op toen ze op weg was naar het Midden-Oosten om zich aan te sluiten bij IS. Verder bleek een (Nederlandse) Somaliër die in februari dit jaar een zelfmoordaanslag pleegde in hoofdstad Mogadishu een tijd in Tilburg te hebben gewoond. Bij die aanslag kwamen 25 mensen om het leven. Volgens AFP gaat het om een man en een vrouw, beide met een dubbel paspoort: Somalisch en Nederlands. De man zou Ismail Muse heten en de aanslag met de bomauto hebben gepleegd. De vrouw heette Lula Ahmed Dahir en was diegene die een bomgordel tot ontploffing bracht in de lobby van het hotel. SNEL WEGKIJKEN / DOODZWIJGEN. D66: Ronselen gebeurd enkel door geen echte moslims en COA/AIVD slapen rustig verder...... En wat als die geradicaliseerde asieleisers nu eens besluiten om gewoon in NL te blijven en wat mensen af te slachten ? |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1045 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
486 Gemaakt: 2025-04-25
Nee, tegen meer opvanglocaties in Lansingerland
606 Gemaakt: 2025-04-16
PostNL zit te ver weg voor ons
182 Gemaakt: 2025-04-23
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
127 Gemaakt: 2025-04-22
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22782 Gemaakt: 2020-06-30
Petitie schorsing PvO docent Guus Ruiter
426 Gemaakt: 2025-04-18
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
970 Gemaakt: 2025-04-08
wij willen geen burger king in onze woonwijk in deurne zuid
103 Gemaakt: 2025-04-15
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
841 Gemaakt: 2025-03-19
Nee tegen AZC VLD-Holy
4839 Gemaakt: 2025-04-08
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
73 Gemaakt: 2025-04-14
Spreiding van Flexwoningen in Hilvarenbeek
104 Gemaakt: 2025-04-19
Steun familie babayants
5156 Gemaakt: 2024-07-11
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1831 Gemaakt: 2024-07-07
Krachten bundelen voor behoud gespreide zorg
44 Gemaakt: 2025-04-16
the missing link moet blijven
82 Gemaakt: 2025-04-10
Teken voor behoud van het Betonbos!
292 Gemaakt: 2025-04-04
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15709 Gemaakt: 2025-01-19
Verkeersveiligheid voor de Olmendreef - Voorkom ongelukken, bescherm onze kinderen!
506 Gemaakt: 2025-03-24