Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
gast |
/ #1181 Donkere vrouw en dochter neer geslagen door BLANKE jongens2015-06-08 15:18Dit zou wereldnieuws kunnen zijn, want een donkere vrouw met dito dochter die door een stel blanke jongens van haar fiets wordt getrokken en in elkaar geslagen, de plaats waar dit gebeurde zou voor enkele dagen het middelpunt van de wereld zijn. Over elkaar buitelende politici, de een nog harder dan de ander trachten zich in de schijnwerpers te plaatsen . Foei, schande, levenslang voor de daders, dit willen wij niet!
Echter nu de realiteit en die ligt precies anders. In het kleine Duitse plaatsje Lemgo ( Bundesland Nordrhein Westfalen) fietst vorige week maandag een niets vermoedende 44 jarige moeder met haar 13 jarige dochter omstreeks 19.00 over straat. Plotseling wordt zij aangesproken door een jonge man met een donkere huidskleur ( zeg ik het zo netjes ? ). Op het moment dat zij remt om de jongen te woord te staan, duikt er nog een eveneens donkere jongen op en zonder verder aanleiding wordt de vrouw van haar fiets gesleurd en in elkaar geslagen en in haar buik getrapt voor de ogen van haar dochter. De daders gaan er vandoor zonder dat zij iets buit hebben kunnen maken. Het voorval krijgt slechts een kleine vermelding in de Lippische Zeitung , ( leest u vooral de commentaren bij het artikel ) want, “het is immers niet politiek correct hier al te veel aandacht aan te besteden” , onder het motto zoals wij het ook in Nederland maar al te goed kennen “niet alle donkere mensen zijn slecht, het ging om een uitzondering ” en nog meer van dit soort pogingen om de werkelijkheid te verbloemen en onder het tapijt te schuiven. U zult het met mij eens zijn, zoals ik in de aanhef stelde, was het omgekeerd geweest dan had iedere aan de leiband van de overheid lopende TV zender dit uitgestraald, kranten bol gestaan over het opkomende nazisme, de demagogie en de rest van de automatisch inmiddels versleten woordkeuze van die categorie mensen die of de waarheid niet willen zien of door een soort hersenspoeling deze niet kunnen zien. Aan u de keuze. Maar het meest zorgwekkende is, dat dit de situatie is waarin wij ons bevinden. Was het nogmaals, omgekeerd geweest en had dit voorval plaats gevonden in ons land, dan waren de inspraakorganen moslims, Turken, Marokkanen in Nederland met gierende autobanden naar den Haag gereden, hadden op luide toon een verklaring geëist, had Vluchtelingenwerk beschuldigend de vinger uitgestoken naar de “met alle waarschijnlijkheid uit PVV kringen afkomstige daders “. U zult van mijn kant geen PVV enthousiasme horen. Wat ongenuanceerd twitteren om de kiezersaanhang op te vijzelen, is niet wat ik verwacht van een politieke partij die inderdaad zich mede inzet voor de belangen van alle goedwillende burgers in een land, dus ook als zij niet zijn geboren in Loppersum of Valkenburg. Geen enkele politieke partij in ons land heeft de moed om zich hiervoor werkelijk in te zetten!. Zie Bas Maas van de SP in onze stad. SP schuift een niet functionerende wethouder (Van Stuntelen) naar voren. Er komt veel, heel veel kritiek. EN wat doet de SP, ? Heel hard janken 'dat op de persoon gespeeld wordt ". Niet kritisch kijken of dit de juiste persoon is om te besturen, niet je afvragen of je echt iets toevoegt. gewoon, de macht grijpen en om d eproblemen heendraaien. Stelletje narcisten. En daar moet u het maar weer even mee doen. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Respecteer de euthanasiewet
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen azc in dedemsvaart
1160 Gemaakt: 2025-03-06
Geen AZC aan de Rheezerweg/Twenteweg in Hardenberg!
835 Gemaakt: 2025-03-06
Geen boerkini in Kortrijk
731 Gemaakt: 2025-03-04
Open Brief aan het Gentse College van burgemeester en schepenen
1064 Gemaakt: 2025-02-27
Zeg Nee - Geen AZC in de gemeente Hardenberg – Tijd voor een eerlijke verdeling!
587 Gemaakt: 2025-03-07
GEEN 54 WINDMOLENS IN HET BERGHERBOS
399 Gemaakt: 2025-03-09
Duurzame toekomst Acaciastraat
325 Gemaakt: 2025-03-04
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
375 Gemaakt: 2025-02-21
AZC Hoogenweg en omstreken NEE
261 Gemaakt: 2025-03-08
Bidden op school
230 Gemaakt: 2025-03-05
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1106 Gemaakt: 2024-07-07
Kraamzorg moet blijven voortbestaan
664 Gemaakt: 2025-02-25
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15167 Gemaakt: 2025-01-19
Zeg NEE tegen AZC Dedemsvaart
77 Gemaakt: 2025-03-06
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1150 Gemaakt: 2025-02-04
Bezwaarschrift i.v.m. goedkeuring voorlopige vaststelling rooilijnplan dd. Zitting van maandag 17 februari 2025 op de gemeenteraad te Hulshout
68 Gemaakt: 2025-03-05
Pils Is Veel Te Duur
10447 Gemaakt: 2025-01-22
Stop herstructurering Ronda Gosaplein!! Eerst een totaal verkeersplan voor heel Goes!
235 Gemaakt: 2025-02-23
Hangplek jongeren Haarlem Slachthuisbuurt/ Parkwijk/ Zuiderpolder
50 Gemaakt: 2025-03-05
Please, protect our children in Europa against free online porn!
139 Gemaakt: 2023-06-07