Arthur moet weg uit Utopia
Claudepau |
/ #33332016-01-10 09:12Die pup moet daar zo snel mogelijk weg!!! Die mening had ik al toen de pup voor het eerst het terrein op kwam lopen! Als je een hond wil zul je je eerst heel goed moeten verdiepen in het ras en de ras eigenschappen. En kijken of het bij je past. Zeker een Mechelse Herder! Ik heb zelf 10 jaar rotweilers gehad en nu een pitbull XL. Heb training met ze gedaan etc. Standvastig zijn. En inderdaad socialiseren. Zo'n pup legt al zijn vertrouwen bij jou dus is van jou afhankelijk. Deze pup wordt nu alleen gesocialiseerd met ruzie makers en gespannen sfeer. Juist in zijn belangrijkste socialisatie periode! Er zijn geen auto's in Utopia...geen fietsen...etc etc. Je kunt zelf wel bedenken wat dit zo voor een hond wordt! Een bange ..gestreste angstbijter! Toen het pupje de eerste dag aan kwam lopen kon elke hondenkenner zien: een pittige pup...niet bang..opgeheven koppie...blaffen... Dus deze heeft een standvastige baas en geen baas met "losse poten" nodig!!!! Nu kan die kwal hem nog schoppen. Kijken of dat over een paar maanden ook nog kan! Die Iwan (ik mag hem al niet van begin maar dat terzijde) kan al niet normaal met mensen om gaan en met zijn eigen vriendin. Laat staan met een lieve onschuldige pup. Dat hij maar een cursus zelfbeheersing en agressie training gaat doen. Ik zeg: haal die pup daar weg en geef dat mooie dier een kans op een echt leven! Want weet je wat het is...straks wordt die hond onhandelbaar en heeft de hond het gedaan en is het weer een slecht ras.Net als met de pitbull. Ga gewoon goed en verstandig om met honden dan krijgen zij ook een eerlijke kans om de mens kennis te laten maken met het mooie van een bepaald ras! En die verantwoordelijkheid ligt bij de mens!
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
GEEN 54 WINDMOLENS IN HET BERGHERBOS
1345 Gemaakt: 2025-03-09
Geen azc in dedemsvaart
1323 Gemaakt: 2025-03-06
Geen AZC aan de Rheezerweg/Twenteweg in Hardenberg!
950 Gemaakt: 2025-03-06
Zeg Nee - Geen AZC in de gemeente Hardenberg – Tijd voor een eerlijke verdeling!
796 Gemaakt: 2025-03-07
Open Brief aan het Gentse College van burgemeester en schepenen
1142 Gemaakt: 2025-02-27
Geen boerkini in Kortrijk
756 Gemaakt: 2025-03-04
AZC Hoogenweg en omstreken NEE
292 Gemaakt: 2025-03-08
Red onze prachtige oude boom in Vreewijk!
279 Gemaakt: 2025-03-10
Bidden op school
231 Gemaakt: 2025-03-05
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1182 Gemaakt: 2024-07-07
Ploensjbad moet blijven
221 Gemaakt: 2025-03-10
Duurzame toekomst Acaciastraat
339 Gemaakt: 2025-03-04
Respecteer de euthanasiewet
8229 Gemaakt: 2024-11-02
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
396 Gemaakt: 2025-02-21
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15200 Gemaakt: 2025-01-19
Zeg NEE tegen AZC Dedemsvaart
101 Gemaakt: 2025-03-06
Kraamzorg moet blijven voortbestaan
664 Gemaakt: 2025-02-25
Bezwaarschrift i.v.m. goedkeuring voorlopige vaststelling rooilijnplan dd. Zitting van maandag 17 februari 2025 op de gemeenteraad te Hulshout
82 Gemaakt: 2025-03-05
Stop herstructurering Ronda Gosaplein!! Eerst een totaal verkeersplan voor heel Goes!
270 Gemaakt: 2025-02-23
Please, protect our children in Europa against free online porn!
168 Gemaakt: 2023-06-07