Stichting minima kringloop gemert moet blijven

Wij stichting minima kringloop , moeten een vergunnen of ontheffing krijgen bij de gemeente voor onze locatie te industrieweg 66 in Gemert ! Wij zouden hier graag willen blijven , mochten ze geen vergunning of ontheffing geven moeten wij hier helaas weg ! 

Bent u blij dat er een kringloop is in gemert of wilt u dat onze kringloop blijft ! Dan teken deze petitie samen is beter dan alleen! 

zo kan de gemeente zien dat ook mensen uit de gemeente blij zijn met de kringloopwinkel!


Brechje Schmitz , hoofd van stichting minima kringloop!    Neem contact op met de schrijver van de petitie

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Brechje Schmitz , hoofd van stichting minima kringloop! alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.


We moeten controleren of u een mens bent.

Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

We zullen deze petitie adverteren bij 3000 mensen.

Leer meer...