neen tegen Onckelinx! en haar bezuinigingen ten koste van

wakkere burger

/ #98

2014-04-11 05:34

Ga ook eens naar de site van leef bewust, Junglen Zwaan, Chris Wark: die kanker anders heeft aangpakt, geen chemo.; Michael Greger,
Daar vind je al heel veel nieuws, We moeten een gezmelijke petitie aanleggen tegen Chemtrails die onze zon verminderen en onze aarde vervuilen.
En een petitie tegen de codex Alimentarius die ze in EU hebben goedgekeurd zodat we onze vrijheid kwijt zijn om zelf te beslissen welke behandelingen we nemen.
We moeten onszelf redden , niet laten vermoorden, zoals ze al doe met een pasgeboren baby vol spuiten met gif: wat laten we toch toe en geloven we toch al die leugens van de pharmacie, tis money he voor hen die telt niets anders !
Een petie dat alternatieve behandelingen moeten terug betaald worden: ze zijn zelfs bewezen, maar worden steeds onder tafel geveegd, voor onze politiek is dit niet erg ze hebben geld genoeg om die behandelingen te betalen.
Wie heeft zin om deze petieties in gang te zetten, iemand die goed is met de computer!
Scholen moeten ook minder taken geven, want onze kinderen kunnen geen vrije tijd meer voor sport enz, alleen nog maar studeren voor toetsen steeds meer en meer, nooit meer genoeg, de beste leerschool is op het werk en bewegen voor de gezondheid !