Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Gast |
/ #7414 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2014-08-15 10:14#7401: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ja, nogmaals, roepen dat alle joden aan het gas moeten is ontoelaatbaar en degenen die dat geroepen hebben zullen daarvoor verantwoording af moeten leggen. Maar dat is niet aan jou of aan mij om daarover te oordelen. Het enige zinnige dat je kunt doen is proberen te ontdekken waarom mensen dat roepen en dáár wat aan doen. ...en in uw visie, hoe leggen deze mensen verantwoordelijkheid als de politie rapporteert dat "niets strafbaar is gebeurt"? En hoe leggen ze verantwoordelijkheid als J. van Aartsen zegt dat "niets ongewoons is geconstateerd" en hij niets doet? Moeten wij burger hem, of onze stad niet even helpen met zich herinneren waar we voor staan? Wie beschermt de Joodse burgers?
Trouwens, u begint uw post door te zeggen dat ik en u moeten niet oordelen, maar de rechter. En wat gebeurt het in een land waar de rechter oordeelt dat het verlvogen van de Joden geen strafbare feit is? Wat dan? Let op, dit is niet een fantasie van me, het is ECHT GEBEURT. Het begon met allerlee berichten dat de Joden de economie aan het verstikken waren, dat ze liezen en bloedzuigers van de wereld waren, dat ze de oorzaak van al het kawade waren, totodat het groeide tot een staatsvervolging van die volk! Niemand wilde het "zien", er was geen strafbare feit, iedereen kijkt naar de kolommen mensen die naar de treinen moeten...Tja, niet oordelen, kalm blijven, niet te gek doen... Nu, 70 jaar later, wat hoor je nog? "alle joden aan het gas"! In Syrie worden honderden duizend mensen vermoord, kinderen worden vergast en niemand zegt wat over Assad of over die rebellen die mensen gewoon huis per huis afslachten (hoe weet ik het?Want een van mijn collegas komt uit Syrie en hij heeft een broer die daar is gaan vechten en na enkele maanden is terug naar Sweden gegaag, totaal geschokkerd van alles wat hij heeft door de rebellen aan mensen, vrouwen en kinderen zien doen). De ONU zet geen rechtbank op om deze mensen te veroordelen, op straat komt geen demonstratie die "doodstraf voor Assad" roept, of "stop de rebellen" of weet ik veel. Wie roept "dood aan de ISIS", gezien dat ze eergisteren 500 Azidis hebben vermoord?
Nee, er komen VLAGGEN VAN ISIS in DEN HAAG om "dood aan de joden"te roepen! En we moeten "niet oordelen", klam blijven. rustig, er is niets mis aan de hand! In tegendeel,u publiceert stukjes gepubliceerd dat de ISIS door de joden opgericht is! Het is weer hun schuld! En daarna zegt u, "Ohi nee, ik bedoelde het niet zo, ik bedoelde dat niet alles wat je leest is waar". In tegendeel hebben honderden mongolen uw bericht gelezen, en die gaan aan honderden van uw vrienden die dingen vertellen, zonder te zeggen dat het een "grapje"was. In een week zijn ze allemaal zeker dat de genocide allemaal aan de joden te wijten is. Mijn complimenten! |
|
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Respecteer de euthanasiewet
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Heropening Zwembad Ny Suderse in Lemmer
704 Gemaakt: 2025-03-20
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
1007 Gemaakt: 2025-03-14
Vlaamse Zwemfed, geef ons inspraak!
637 Gemaakt: 2025-03-14
Open Brief aan het Gentse College van burgemeester en schepenen
1603 Gemaakt: 2025-02-27
Investeer in de toekomst, bespaar niet op kinderen en jongeren!
320 Gemaakt: 2025-03-12
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1486 Gemaakt: 2024-07-07
BESCHERM KANNE EN OMGEVING TEGEN MASSATOERISME!
220 Gemaakt: 2025-03-11
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
185 Gemaakt: 2025-03-19
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15603 Gemaakt: 2025-01-19
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
717 Gemaakt: 2025-02-21
Behoud de Keuzevrijheid: Stop het Verbod op Activate Sigaretten!
144 Gemaakt: 2025-03-18
Geen kernafval in Drentse bodem!
140 Gemaakt: 2025-03-17
Tegen het geplande McDonald’s/Q8 Laadstation in Hoevenen
124 Gemaakt: 2025-03-21
Respecteer de euthanasiewet
8342 Gemaakt: 2024-11-02
Zeg Nee - Geen AZC in de gemeente Hardenberg – Tijd voor een eerlijke verdeling!
1002 Gemaakt: 2025-03-07
STOP DE WOLF IN FRIESLAND!
2699 Gemaakt: 2025-02-16
Geluidsoverlast zoom Woudenberg
58 Gemaakt: 2025-03-19
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
2129 Gemaakt: 2025-02-13
Please, protect our children in Europa against free online porn!
280 Gemaakt: 2023-06-07
Behoud onze basisschool in Macharen – Teken de petitie!
128 Gemaakt: 2025-02-27