Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
Gast |
/ #701 Intussen in Middelburg...2014-10-15 09:47Beste ondertekenaars, Op 6 oktober jl. is de petitie aangeboden aan de heer Chris Dekker, wethouder van de Gemeente Middelburg. Dhr. Dekker legt de petitie voor aan de raad die op 11 november 2014 een besluit neemt over een AZC op het Swerf-Rust terrein. Resultaten Er zijn 340 petities digitaal ondertekend en 318 op papier, samen 658 handtekeningen. Ondertekenaars van buiten Middelburg en buiten de wijken Stromenwijk/’t Zand en Griffioen zijn buiten beschouwing gelaten, evenals een enkele dubbele ondertekening. Eindresultaat: 580 steunbetuigingen voor een duidelijk NEE tegen de locatie! Draagvlak Tijdens de voorlichtingsbijeenkomst van 10 juli 2014 is er gesproken over draagvlak. Wethouder Saskia Szarafinski heeft toen gezegd dat als er een meerderheid tegen de vestiging van een AZC op deze locatie is, het redelijk is de plannen niet door te laten gaan. Tot op heden is het ons niet duidelijk hoe de gemeente van plan is dit draagvlak te peilen. Volgens de bewonersgroep is het de mening van de direct omwonenden van het Swerf-Rust terrein, die het zwaarst zou moeten wegen. 89% van de direct omwonenden heeft grote bezwaren heeft tegen de komst van een AZC op het Swerf-Rust terrein!! Vervolgens zijn er 136 adressen in de aangrenzende straten aan het Swerf-Rust terrein waarvan 80 de petitie hebben ondertekend. Dit is een meerderheid van 59 %. Deze 136 adressen zijn persoonlijk benaderd door de bewonersgroep en daarbij valt op dat direct omwonenden die de petitie niet ondertekenden en zich neutraal opstelden ten aanzien van de komst van een AZC op het Swerf-Rust terrein, wel grote moeite hebben met het aantal van 330! De bewonersgroep is dan ook van mening dat er geen draagvlak aanwezig is bij de direct omwonenden van het terrein, wat versterkt wordt door nog eens 500 steunbetuigingen uit de direct omliggende wijken. Voor verdere informatie verwijzen we u naar de website van de bewonersgroep: http://www.swerf-rustmiddelburg.nl/ Hartelijk dank voor uw steun!!
De bewonersgroep “Omwonenden van het Swerf-Rust-terrein”. |
|
Respecteer de euthanasiewet
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1037 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
481 Gemaakt: 2025-04-25
Nee, tegen meer opvanglocaties in Lansingerland
606 Gemaakt: 2025-04-16
PostNL zit te ver weg voor ons
182 Gemaakt: 2025-04-23
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
126 Gemaakt: 2025-04-22
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22780 Gemaakt: 2020-06-30
Petitie schorsing PvO docent Guus Ruiter
426 Gemaakt: 2025-04-18
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
970 Gemaakt: 2025-04-08
wij willen geen burger king in onze woonwijk in deurne zuid
103 Gemaakt: 2025-04-15
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
841 Gemaakt: 2025-03-19
Nee tegen AZC VLD-Holy
4837 Gemaakt: 2025-04-08
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
73 Gemaakt: 2025-04-14
Spreiding van Flexwoningen in Hilvarenbeek
104 Gemaakt: 2025-04-19
Steun familie babayants
5155 Gemaakt: 2024-07-11
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1830 Gemaakt: 2024-07-07
Krachten bundelen voor behoud gespreide zorg
44 Gemaakt: 2025-04-16
the missing link moet blijven
82 Gemaakt: 2025-04-10
Teken voor behoud van het Betonbos!
292 Gemaakt: 2025-04-04
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15709 Gemaakt: 2025-01-19
Verkeersveiligheid voor de Olmendreef - Voorkom ongelukken, bescherm onze kinderen!
506 Gemaakt: 2025-03-24