Zeg nee tegen azc Brunssum
Stop de opmars van EXTREEM RECHTS |
/ #2198 Zo kan het ook:2015-11-27 18:28Geen enkele Rode Kruis-vrijwilliger afgehaakt wegens vluchtelingenRode Kruis spreekt beweringen van de NOS over massaal hulp weigerende vrijwilligers tegen ... Tienduizenden meldden zich juist aan om te helpenBij het Rode Kruis is geen vrijwilliger bekend die hulp weigerde aan vluchtelingen. Dat heeft de hulporganisatie verklaard nadat de NOS beweerde dat 20 procent van de vrijwilligers vluchtelingen niet zou willen helpen. Volgens het Rode Kruis heeft de NOS interne documenten verkeerd begrepen. Het zou slechts gaan om enkele individuen die in een enquête aangaven bezwaren te hebben. De NOS beweerde: Het Rode Kruis zit hevig in zijn maag met duizenden vrijwilligers die niet bereid zijn hulp aan vluchtelingen te bieden. Dat blijkt uit interne stukken die in handen zijn van de NOS. Het Rode Kruis heeft onder meer een enquête gehouden onder bijna 1300 van de 30.000 vrijwilligers. Daarin geeft 20 procent aan geen vluchtelingen te willen helpen. Het bericht baarde opzien en ongeloof omdat de organisatie juist opereert vanuit het idee dat ieder mens in nood recht heeft op hulp. In een verklaring naar aanleiding van het bericht stelt het Rode Kruis dat de NOS de resultaten van het onderzoek compleet verkeerd weergeeft: Het Rode Kruis neemt afstand van suggestieve berichtgeving op de internetsite van de NOS, waarin het beeld ontstaat dat een aanzienlijk deel van de vrijwilligers (20%) vluchtelingen niet zou willen helpen omdat het om vluchtelingen gaat. Dat beeld is onwaar. In de door de NOS aangehaalde enquête hebben vrijwilligers vele motieven aangegeven waarom zij niet zouden kunnen helpen, variërend van familieomstandigheden tot de eigen medische situatie en van een nieuwe baan tot het feit dat er geen opvanglocaties in de buurt zijn. Enkele individuen hebben aangegeven dat zij vluchtelingen om principiële redenen niet zouden willen helpen. In september ging de NOS ook al de mist in met het verkeerd interpreteren van interne stukken. Toen meldde de nieuwsorganisatie op basis van NPO-documenten dat DWDD geld had ontvangen voor de promotie van het Koningslied. Daarvan bleek al snel niets te kloppen. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Respecteer de euthanasiewet
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Nee tegen AZC VLD-Holy
4194 Gemaakt: 2025-04-08
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
751 Gemaakt: 2025-04-08
Veilig oversteken Minckelerstraat Anna’s Hoeve
193 Gemaakt: 2025-04-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
1992 Gemaakt: 2024-10-23
Teken voor behoud van het Betonbos!
257 Gemaakt: 2025-04-04
Geen moskee Barendrecht
3692 Gemaakt: 2025-03-24
GEEN hoogspanningscabine op buurtparking aan de hoofdingang GO-Flora School te Merelbeke-Melle
87 Gemaakt: 2025-04-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1746 Gemaakt: 2024-07-07
Red de Sfeer van Bosrijk in de Efteling – Stop met het Kille Moderniseren!
78 Gemaakt: 2025-04-08
Pils Is Veel Te Duur
10658 Gemaakt: 2025-01-22
Wij willen Ann Desair niet terug als directrice!
66 Gemaakt: 2025-04-14
Verzoek heroverweging woningbouwplannen Borkerhout Noord
64 Gemaakt: 2025-04-08
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22604 Gemaakt: 2020-06-30
Klacht renovatie De venen
57 Gemaakt: 2025-04-10
the missing link moet blijven
50 Gemaakt: 2025-04-10
Kip van het Haasje terug op de oude plek!
50 Gemaakt: 2025-04-10
Verkeersveiligheid voor de Olmendreef - Voorkom ongelukken, bescherm onze kinderen!
459 Gemaakt: 2025-03-24
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
2437 Gemaakt: 2024-11-23
Bezwaar tegen padelbanen naast begraafplaats
32 Gemaakt: 2025-04-10
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1396 Gemaakt: 2025-02-04