Zeg nee tegen azc Brunssum
Gast |
/ #33752016-01-07 15:20De ware proporties van het KwaadElk jaar vieren we carnaval met alle baldadigheden eromheen waarbij flink wordt gezopen, gevierd en betast. Niemand kijkt ervan op omdat we het elk jaar steeds voorbij zien komen. Het hoort nu eenmaal in ons leven. Nederlandse cultuur, Nederlandse normen en waarden. Vrouwen weten dat ze niet alleen met aantal mannen afgezonderd moeten blijven want straks zijn ze thuis een verhaal verschuldigd waarom ze zo lang daar zijn gebleven. Afijn, indien dit niet van tevoren de opzet was. Bekend verhaal. Inmiddels hebben we uit de media vernomen dat volgens het extreem-rechtse Pegida en andere extreem-rechtse bronnen er tientallen vrouwen in Keulen op de Kerstmarkt door rond 1 miljoen donkere mannen van Noord-Afrikaanse afkomst zijn betast en er is mogelijk meer dan dat gebeurd. De gematigd-rechtse Duitse pers maakte meteen melding van mogelijk duizenden Noord-Afrikaanse mannen die de daders zouden zijn geweest. Omstanders uit Keulen zelf hielden het op 1000 mannen van zeker Noord-Afrikaanse afkomst. Na degelijk politie onderzoek is het gebleken dat het in Keulen om iets meer dat 10 mensen met Noord-Afrikaans uiterlijk ging. Als gevolg van het politieonderzoek heeft men inmiddels 5 vermoedelijke daders gearresteerd waarbij helemaal niet zeker is of er iets mee bewezen zou kunnen worden. We moeten, naar wat gebruikelijk is, het afronden van het onderzoek afwachten. De proporties van het Kwaad blijken onmetelijk te zijn omdat ze vastgeroest in het oog van de xenofobe waarnemers zitten. Aan de hand van het Keulengebeuren kunnen we feitelijk en met grote zekerheid vaststellen hoe omvangrijk de vooroordelen zijn die onze maatschappij in tweeën proberen te splitsen naar wat Bondskanselier Angela Merkel zelf in haar Nieuwjaarstoespraak voor heel Duitsland aangaf. Moeten we het beperkte aantal allochtonen het heel erg kwalijk nemen dat ze letterlijk de wens van het bezorgde volk uit den Niederlande, waar volgens onze rechtse politici serieus naar geluisterd moet worden, aangehoord hebben en de tokkiewens in de praktijk daadwerkelijk hebben willen uitvoeren naar wat op de gemeentevergadering in Steenbergen toen openlijk hard geroepen werd: – “Daar moet een piemel in!” Het moge duidelijk zijn dat aan deze volkswens met Kerst in Keulen ruim tegemoet is gekomen, hoewel zonder het dragen van fakkels als in Steenbergen. Iedereen nu blij?
|
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Nee tegen AZC VLD-Holy
4112 Gemaakt: 2025-04-08
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
744 Gemaakt: 2025-04-08
Veilig oversteken Minckelerstraat Anna’s Hoeve
186 Gemaakt: 2025-04-14
Teken voor behoud van het Betonbos!
256 Gemaakt: 2025-04-04
Kortsnuiten Blijven Bestaan
1991 Gemaakt: 2024-10-23
Geen moskee Barendrecht
3689 Gemaakt: 2025-03-24
Pils Is Veel Te Duur
10658 Gemaakt: 2025-01-22
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1744 Gemaakt: 2024-07-07
GEEN hoogspanningscabine op buurtparking aan de hoofdingang GO-Flora School te Merelbeke-Melle
79 Gemaakt: 2025-04-08
Red de Sfeer van Bosrijk in de Efteling – Stop met het Kille Moderniseren!
78 Gemaakt: 2025-04-08
Verzoek heroverweging woningbouwplannen Borkerhout Noord
64 Gemaakt: 2025-04-08
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22602 Gemaakt: 2020-06-30
Klacht renovatie De venen
57 Gemaakt: 2025-04-10
Verkeersveiligheid voor de Olmendreef - Voorkom ongelukken, bescherm onze kinderen!
458 Gemaakt: 2025-03-24
Wij willen Ann Desair niet terug als directrice!
50 Gemaakt: 2025-04-14
the missing link moet blijven
50 Gemaakt: 2025-04-10
Kip van het Haasje terug op de oude plek!
49 Gemaakt: 2025-04-10
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
2437 Gemaakt: 2024-11-23
Bezwaar tegen padelbanen naast begraafplaats
31 Gemaakt: 2025-04-10
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1394 Gemaakt: 2025-02-04