Steun de aangifte tegen de doofpotters in de Vaatstra-zaak

Quoted post

Dave

#243 Re: Re: Re: Re: Ronselen

2014-06-19 17:23

#241: - Re: Re: Re: Ronselen ..want je hebt het boek niet gelezen.

Weet je Wim, er zijn mensen die geloven dat de wereld plat is, die schrijven daar ook hele dikke en langdradige boeken over. Je hoeft die boeken niet door te werken om hun argumenten een voor een te bestuderen, omdat de argumenten waaruit hun ongelijk blijkt al lang en breed bekend zijn.

Je kan dus nog honderdduizend keer met je boek lopen leuren, maar het verandert niks aan de feiten. De feiten zijn bekend. Jouw boek is een idee-fixe; je leeft in het verleden, je argumenten zijn achterhaald.

Daarnaast: als het je werkelijk ging om "de waarheid" zou je je boek gewoon beschikbaar maken. Maar nee, uiteindelijk gaat het gewoon om je portemonnee. Geld verdienen aan Marianne. Grote vent ben je.

Reacties

They Knew

#245 Re: Re: Re: Re: Re: Ronselen

2014-06-19 17:56:55

#243: Dave - Re: Re: Re: Re: Ronselen

"Weet je Wim, er zijn mensen die geloven dat de wereld plat is, die schrijven daar ook hele dikke en langdradige boeken over."

Wat grappig dat je dat zegt. In de tijd dat dit speelde was een meerderheid (schaapjes) er van overtuigd dat de aarde plat was en de enkeling, laten wij hem voor het gemak "Wim" noemen,  die dacht dat de aarde rond was, die werd een complotdenker genoemd en aan de hoogste boom opgehangen. De opgehangene bleek later toch gelijk te hebben gehad.