samen werken aan de veiligheid omtrend de bus en tramongevallen
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Dit discussie-onderwerp is automatisch gecreëerd voor petitie samen werken aan de veiligheid omtrend de bus en tramongevallen.
Gast |
#12012-04-03 22:15en echt mensen hoe veiliger te beter. doe het desnoods voor jullie kleinkinderen ik dacht te weten dat veiligheid boven stond ja,maar dacht ook 1 politie agent aan lichten baas indien deze er niet is men op lichten verder ging. bij mij ik wandelde door groen dus word nu teruggefloten na politie aan lichten is tram 2 de in rang neen . kan toch niet dus wat leer ik mijn kinderen nu en geloof me dat ik het totaal niet meer weet . en hoop vooralsnog echt gemeend ik nog wat steun krijg want door dit alles ja 30 april op straat daar sta ik nu voor,ja door dit ongeval. EN DE JUFFROUW MEVROUW die mij helpte waar ik onderdak kreeg is door omstandigheden nu verplicht mij op straat te zetten,of ze verliest zelf haar hulp . die ze nodig heeft ondertussen gaat mijn lijdensweg verder en ja soms zo benauwd en ja schrik 1ste keer in mijn 42jaar heb ik schrik waar ik eindigen zal met of zonder mijn kinderen daar ik ook ja na 5 jaar zwoegen ze terug zien kan als ik lopen kan en woonst heb. al bij al probeer ik positief te blijven en ja dit enkel door enkele en ja vele hun goede woorden die ik althans zie vanuit de achtergrond . daarvoor mijn grootste dank. ook al is het loodzwaar enkel met jullie positieve woorden denk ik me staande te houden voor mij en de 2 andere jongedame s die er niet meer zijn en denk er voorduurend aan , WAT ALS IK ER OOK NIET MEER HAD GEWEEST .........elke nacht . ik weet ik ben een vechter en vecht voor alle 3 en alle rest die gestorven zijn in 2011 tel maar. IK KREEG TE HOREN WAAR/OF NIET om althans de trams net zoals amerika in de lucht te hangen veel zou verdwijnen ,WANT 4 DAGEN VOOR MIJN ONGEVAL LIEP IK OVER HET ZELFDE STUKJE MET DE ZOON VAN REBECCA EN DENK JA IK ZOU HET NOOIT TE BOVEN KOMEN MOEST IK HAAR MOETEN ZEGGEN U ZOON IS GESTORVEN ONDER TRAM OP HET MOMENT IK BIJ HEM WAS DUS JA DE VEILIGHEID IS VOOR ONZE TOEKOMST EN KLEIN KINDEREN MVG GINO |
Gast |
#22012-04-05 10:17Ik ben zelf trambestuurder en weet maar al te goed dat kinderen geen remmen hebben... |
|
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Respecteer de euthanasiewet
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Pils Is Veel Te Duur
8259 Gemaakt: 2025-01-22
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
13421 Gemaakt: 2025-01-19
Tegen het rookverbod op terassen
758 Gemaakt: 2025-02-02
PETITIE TEGEN HET WINDTURBINEPROJECT MELSELE E34 VAN 200M HOOG IN EERSTE LIJN VAN DE WONINGEN
340 Gemaakt: 2025-01-29
Stop het doorrijverbod (knip) Nieuw-Sloten
1423 Gemaakt: 2025-01-25
Bollo terug!
1024 Gemaakt: 2024-07-10
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
155 Gemaakt: 2025-02-04
Zeg NEE tegen het Brummense AZC
125 Gemaakt: 2025-02-01
Flexwoningen Voetbalveldje Achterbergsestraatweg
211 Gemaakt: 2025-01-24
Maak de Leyweg (tussen Erasmusweg en Noordweg) 30km-zone!
102 Gemaakt: 2025-02-03
Behoud losloopgebied Leeghwaterpark
759 Gemaakt: 2024-03-17
Geen Pilot "Opvang op water" in de Oude Haven
100 Gemaakt: 2025-01-30
Veilige en Moderne Infrastructuur voor De Kreek/Kieldrechtsebaan in Kieldrecht!
95 Gemaakt: 2025-01-30
Oprichting van onafhankelijke vzw voor de Jeugd/Dames.
93 Gemaakt: 2025-01-30
Yous night shop
66 Gemaakt: 2025-02-04
Zitjes aan de Dorpshaven van Leimuiden
110 Gemaakt: 2025-01-24
Voor goede arbeidsvoorwaarden bij Lidl
270 Gemaakt: 2025-01-16
Daan terug!
46 Gemaakt: 2025-02-02
Behoud live-muziek in Café De Tuin Alkmaar.
1573 Gemaakt: 2025-01-20
Petitie tegen betaald parkeren in Amstelveen
6453 Gemaakt: 2024-11-15